forward-right_adjusted
Akumulátory Bosch

Bezpečná energie pro každé vozidlo

Akumulátory Bosch

pro nabíječky akumulátorů

Při zimních teplotách využívá vaše vozidlo daleko více elektrické energie než při vyšších teplotách. Časté a krátké jízdní intervaly jsou dalším případem vysokého namáhání akumulátorů. Pokud výkon vyžadují ještě další komfortní funkce a akumulátor tvrdě pracuje, pak je vhodné energii akumulátorům doplnit pomocí nabíječek akumulátorů Bosch. 

Nabíječka akumulátorů C1

Všechny nabíječky Bosch jsou konstruovány pro ochranu proti zkratu tak, že když nejsou svorky nabíječky zapojeny na póly akumulátoru nebo jsou-li zapojeny nesprávně, tak se na ně napětí nedostane. Zamezí se tak možným poškozením elektroniky vozidla i nabíječky. Díky tomu je možné nabíjet akumulátory bez rizika a nevymontovávat je z automobilu.

Nabíječka akumulátorů C1 je určena pro 12 V akumulátory vybité až na úroveň 4,5 V (+/- 10%).

Plný výkon a kontrola jediným tlačítkem.

Nabíječka akumulátorů C3

Funkce paměti nabíječek C3 zajistí v případě odpojení nabíječky od napájení nebo při odpojení proudových kabelů od akumulátoru, že nabíječka uloží do své paměti data z posledního nabíjení. Jestliže k akumulátoru kabely znovu připojíte, nabíječka obnoví proces nabíjení a automaticky vybere příslušný režim.

Kabel dodávající proud do akumulátoru se u nabíječek C3 skládá ze dvou částí spojených zásuvnými spoji. Pokud nabíjíme akumulátor často, můžeme nabíjecí kabel natrvalo přišroubovat do svorek akumulátoru a rozpojovat ho pomocí zásuvných spojů. Nové zapojení nabíječky potom vyžaduje pouze spojení obou částí kabelu.

Nabíjení akumulátorů osobních vozidel, skútrů a mopedů mimořádně rychle a spolehlivě.

Nabíječka akumulátorů C7

Nabíječka akumulátorů C7 obsahuje také funkci paměti pro obnovení režimu nabíjení v případě odpojení kabelů (jako nabíječka C3) a navíc má funkci regenerace, která odstranit následky krátkodobého plného vybití akumulátoru, např. v situaci, kdy řidič zanechá automobil přes noc s rozsvícenými světly.

V režimu napájení se může nabíječka C7 používat jako napájecí zdroj s pevnými parametry 13,6 V/5 A. Tímto způsobem je možné napájet např. automobilovou ledničku, testovat žárovky nebo během výměny akumulátoru využívat funkci udržování napětí.

V moderních automobilech by se výměna akumulátoru měla provádět pouze při zajištění náhradního zdroje energie. To zaručuje uchování všech nastavení elektronických zařízení ve vozidle, např. frekvence rádia nebo nastavení oken. Díky funkci udržovacího napájení se k tomuto účelu ideálně hodí nabíječka C7.

Nabíjení tvrdě pracujících startovacích akumulátorů dodávek, obytných přívěsů a velkých motocyklů.

Příslušenství nabíječek akumulátorů

Nástěnné držáky, mobilní háky, kabelové adaptéry nebo malé nabíjecí kabely obsahující zásuvku s pojistkou a další praktické příslušenství garantuje optimální práci s nabíječkami akumulátorů Bosch.

Vyberte si nejbližšího prodejce

Akumulátory si můžete zakoupit u prodejců náhradních dílů Bosch, kteří Vám s výběrem rádi poradí.

Chcete dohledat nejbližší servis vůči vaší aktuální poloze?

(Musíte mít zapnutou GPS na zobrazovacím zařízení)

Bosch car service - Prodej a odborná montáž akumulátoru do vozidla

Prodejce náhradních dílů Bosch