forward-right_adjusted
Akumulátory Bosch

Bezpečná energie pro každé vozidlo

Akumulátory Bosch

pro nákladní vozidla

 

Velmi vysoká životnost a odolnost vůči počtu nabíjecích cyklů.

Maximální odolnost vůči vibracím a bezpečný start i po delší době odstavení.

Absolutně bezúdržbové s integrovaným protiplamenovým uzávěrem.

Akumulátory Bosch pro nákladní vozidla zajišťují díky pokročilým technologiím spolehlivou dodávku elektrické energie. Navíc jsou bezúdržbové a extrémně odolné, což šetří náklady a čas provozovatele vozových parků.

Akumulátory Bosch TA - Výjimečná odolnost a vyšší stabilita

Nejvýkonnější akumulátory pro užitková vozidla v programu společnosti Bosch s technologií AGM a patentovanou technologií PowerFrame® (mřížky) – podporují systémy Start/Stop a byly speciálně vyvinuty pro pokročilé komfortní a hotelové funkce se systémem nezávislé klimatizace/topení. Užitková vozidla s vysokými energetickými požadavky v dálkové dopravě jsou tak spolehlivě zásobována energií – i když jsou na cestách po mnoho dní nebo s nízkým stavem nabití.

Výjimečná odolnost vůči počtu nabíjecích cyklů.

Akumulátory Bosch TE - Inovace pro vysoké požadavky na výkon

Akumulátory Bosch TE s technologií EFB jsou konstruovány pro velmi vysoké nároky na výkon. U technologie EFB jsou pozitivní desky potaženy speciálním polyesterovým povrchem a aktivní hmota je tak více fixována na deskách. Odolnost vůči počtu cyklů je zvýšena a akumulátory jsou připraveny k provozu i při silných otřesech.

Díky své vysoké kapacitě zvládají akumulátory Bosch TE časté nabíjení a vybíjení, což zvyšuje i např. energetickou účinnost v režimu Start/Stop. Z vysoké odolnosti vůči počtu cyklů profitují zvláště nákladní vozidla pro dálkovou přepravu.

Spolehlivý a dlouhodobý provoz i při vysokých nárocích.

Akumulátory Bosch T5 a T4 - Spolehlivé startování a bezpečné dojetí

Akumulátory Bosch řady T5 a T4 mají vysoké rezervy ve výkonu. Patentovaná technologie PowerFrame® nabízí podstatné výhody oproti konvenčním mřížkám: Optimalizuje průtok proudu a zabraňuje korozi a předčasnému selhání akumulátoru.

Zároveň jsou akumulátory řady T5 a T4 bezpečné v každé pozici - elektrolyt nevytéká ani v šikmé poloze a to dlouhodobě zamezuje poškození korozí. Stabilní konstrukce akumulátoru brání změnám mechanického stavu i při déle působících vibracích.

Vynikající startovací výkon a dlouhá životnost

Akumulátory Bosch T3 - Startovací výkon bez kompromisů

Akumulátory Bosch řady T3 jsou ideální pro vozidla s nižší spotřebou energie. Díky hybridní technologii jsou bezúdržbové a destilovanou vodu lze jednoduše doplnit.

Stabilní a bezúdržbové.

 

Všechny typy akumulátorů Bosch pro nákladní vozidla jsou navíc vybaveny dvojitým víkem s labyrintovou konstrukcí, které zajišťuje, aby odpařená kapalina zůstávala v akumulátoru. Díky tomu jsou akumulátory zcela bezúdržbové a zabezpečené proti vytečení.

Integrovaný centrální systém odvodu plynů zajišťuje bezpečné odvádění plynů vznikajících při nabíjení. Ochrana proti zpětnému zážehu a přídavný těsnicí kroužek zaručuje vysokou provozní bezpečnost.

 

Vyberte si nejbližšího prodejce

Akumulátory si můžete zakoupit u prodejců náhradních dílů Bosch, kteří Vám s výběrem rádi poradí.

Chcete dohledat nejbližší servis vůči vaší aktuální poloze?

(Musíte mít zapnutou GPS na zobrazovacím zařízení)

Bosch car service - Prodej a odborná montáž akumulátoru do vozidla

Prodejce náhradních dílů Bosch