forward-right_adjusted
Akumulátory Bosch

Bezpečná energie pro každé vozidlo

Akumulátory Bosch

pro osobní vozidla

 

Bezpečné startování i při extrémních teplotách a vyšším počtu elektrických spotřebičů.

Mimořádně dobré nabíjecí schopnosti a vysoká odolnost vůči zkratu.

Absolutně bezúdržbové a odolné proti úniku elektrolytu.

V moderních osobních vozidlech je stále více komponentů, které spotřebovávají elektrickou energii. Napájení vyžaduje vysoký výkon a bezpečnost. Akumulátory Bosch to zaručují a dodávají dostatek energie v každé situaci.

Akumulátor Bosch S5 A  - pro osobní vozidla se systémy Start/Stop a s rekuperací

Akumulátor Bosch S5 A s technologií AGM zajišťuje dostatek energie pro časté startování a spolehlivé napájení elektronických spotřebičů ve fázi zastavení.

V technologii AGM jsou speciální materiály z mikrovláken umístěny těsně mezi olověnými deskami akumulátorů a v nich je vázán veškerý elektrolyt. Vysoký přítlak mezi deskami snižuje vypadávání aktivní hmoty a tím pádem minimalizuje ztráty startovací síly. V důsledku rychlé reakce mezi elektrolytem a materiálem desek může procházet vysoké množství energie i v náročných situacích.

Akumulátor Bosch S5A tak dosahuje konstantního výkonu i při jízdách na krátkou vzdálenost v provozu Start/Stop, vyšší životnosti a až 4krát vyššího počtu nabíjecích cyklů ve srovnání s tradičními startovacími akumulátory.

Vynikající schopnosti při nabíjení a konstantní startovací výkon při vysokém počtu elektrických spotřebičů.

Akumulátor Bosch S4 E - pro osobní vozidla se systémy Start/Stop

Akumulátor Bosch S4 E využívá technologie EFB, u které jsou pozitivní desky potaženy speciálním polyesterovým povrchem a aktivní hmota je tak více fixována na deskách. V porovnání s tradičními akumulátory je odolnost vůči počtu cyklů zvýšena a akumulátory jsou připraveny k provozu i při silných otřesech.

Využitou technologií zaručují akumulátory Bosch S4 E vyšší životnost a dvojnásobný počet nabíjecích cyklů v porovnání s tradičními startovacími akumulátory.

Bezpečné startování i při extrémních teplotách a vyšším počtu elektrických spotřebičů.

Akumulátory Bosch S5, S4 a S3 - pro každé osobní auto

Akumulátory Bosch řady S4, S5 a S3 zaručují prvotřídní spolehlivost díky patentované mřížce s unikátní technologií PowerFrame®, která, na rozdíl od konvenčních mřížek, přispívá k optimálnímu průtoku proudu a menší korozi. Speciální slitiny zajišťují vysokou odolnost a výrazně nižší samovybíjení.

Dvojité víko akumulátoru s labyrintovou konstrukcí zajišťuje, aby odpařená kapalina zůstávala v akumulátoru. Díky tomu je dosaženo bezúdržbovosti a zabezpečení proti úniku elektrolytu.

Kontinuálně vysoký startovací výkon a vysoká životnost.

Vyberte si nejbližšího prodejce

Akumulátory si můžete zakoupit u prodejců náhradních dílů Bosch, kteří Vám s výběrem rádi poradí.

Chcete dohledat nejbližší servis vůči vaší aktuální poloze?

(Musíte mít zapnutou GPS na zobrazovacím zařízení)

Bosch car service - Prodej a odborná montáž akumulátoru do vozidla

Prodejce náhradních dílů Bosch