Akumulátory Bosch - pro osobní vozidla

Akumulátory Bosch pro osobní vozidla 

V moderních osobních vozidlech je stále více komponentů, které spotřebovávají elektrickou energii. Napájení vyžaduje vysoký výkon a bezpečnost. Akumulátory Bosch to zaručují a dodávají dostatek energie v každé situaci.


Akumulátor Bosch S5 A  - pro osobní vozidla se systémy Start/Stop a s rekuperací

Akumulátor Bosch S5 A s technologií AGM zajišťuje dostatek energie pro časté startování a spolehlivé napájení elektronických spotřebičů ve fázi zastavení.

V technologii AGM jsou speciální materiály z mikrovláken umístěny těsně mezi olověnými deskami akumulátorů a v nich je vázán veškerý elektrolyt. Vysoký přítlak mezi deskami snižuje vypadávání aktivní hmoty a tím pádem minimalizuje ztráty startovací síly. V důsledku rychlé reakce mezi elektrolytem a materiálem desek může procházet vysoké množství energie i v náročných situacích.

Akumulátor Bosch S5A tak dosahuje konstantního výkonu i při jízdách na krátkou vzdálenost v provozu Start/Stop, vyšší životnosti a až 4krát vyššího počtu nabíjecích cyklů ve srovnání s tradičními startovacími akumulátory.

Akumulátor Bosch S5 A:
Vynikající schopnosti při nabíjení a konstantní startovací výkon při vysokém počtu elektrických spotřebičů.


Akumulátor Bosch S4 E - pro osobní vozidla se systémy Start/Stop

Akumulátor Bosch S4 E využívá technologie EFB, u které jsou pozitivní desky potaženy speciálním polyesterovým povrchem a aktivní hmota je tak více fixována na deskách. V porovnání s tradičními akumulátory je odolnost vůči počtu cyklů zvýšena a akumulátory jsou připraveny k provozu i při silných otřesech.

Využitou technologií zaručují akumulátory Bosch S4 E vyšší životnost a dvojnásobný počet nabíjecích cyklů v porovnání s tradičními startovacími akumulátory.

Akumulátor Bosch S4 E:
Bezpečné startování i při extrémních teplotách a vyšším počtu elektrických spotřebičů.


Akumulátory Bosch S5, S4 a S3 - pro každé osobní auto

Akumulátory Bosch řady S4, S5 a S3 zaručují prvotřídní spolehlivost díky patentované mřížce s unikátní technologií PowerFrame®, která, na rozdíl od konvenčních mřížek, přispívá k optimálnímu průtoku proudu a menší korozi. Speciální slitiny zajišťují vysokou odolnost a výrazně nižší samovybíjení.

Dvojité víko akumulátoru s labyrintovou konstrukcí zajišťuje, aby odpařená kapalina zůstávala v akumulátoru. Díky tomu je dosaženo bezúdržbovosti a zabezpečení proti úniku elektrolytu.

Akumulátory Bosch S5, S4 a S3:
Kontinuálně vysoký startovací výkon a vysoká životnost.


VYBERTE SI NEJBLIŽŠÍHO PRODEJCE

Akumulátory si můžete zakoupit u prodejců náhradních dílů Bosch, kteří Vám s výběrem rádi poradí.

Chcete dohledat nejbližší servis vůči vaší aktuální poloze?

(Musíte mít zapnutou GPS na zobrazovacím zařízení)

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj

Zpět na mapu krajů

Bosch car serviceProdej a odborná montáž akumulátoru do vozidla

Prodejce náhradních dílů Bosch