Akumulátory Bosch - pro užitková vozidla

Akumulátory Bosch pro užitková vozidla

Akumulátory Bosch pro užitková vozidla

Akumulátory Bosch pro užitková vozidla zajišťují díky pokročilým technologiím spolehlivou dodávku elektrické energie. Navíc jsou bezúdržbové a extrémně odolné, což šetří náklady a čas provozovatele vozových parků.


Akumulátory Bosch TE - Inovace pro vysoké požadavky na výkon

Akumulátory Bosch TE s technologií EFB jsou konstruovány pro velmi vysoké nároky na výkon. U technologie EFB jsou pozitivní desky potaženy speciálním polyesterovým povrchem a aktivní hmota je tak více fixována na deskách. Odolnost vůči počtu cyklů je zvýšena a akumulátory jsou připraveny k provozu i při silných otřesech.

Díky své vysoké kapacitě zvládají akumulátory Bosch TE časté nabíjení a vybíjení, což zvyšuje i např. energetickou účinnost v režimu Start/Stop. Z vysoké odolnosti vůči počtu cyklů profitují zvláště nákladní vozidla pro dálkovou přepravu.

Akumulátory Bosch TE:
Spolehlivý a dlouhodobý provoz i při vysokých nárocích.


Akumulátory Bosch T5 a T4 - Spolehlivé startování a bezpečné dojetí

Akumulátory Bosch řady T5 a T4 mají vysoké rezervy ve výkonu. Patentovaná technologie PowerFrame® nabízí podstatné výhody oproti konvenčním mřížkám: Optimalizuje průtok proudu a zabraňuje korozi a předčasnému selhání akumulátoru.

Zároveň jsou akumulátory řady T5 a T4 bezpečné v každé pozici - elektrolyt nevytéká ani v šikmé poloze a to dlouhodobě zamezuje poškození korozí. Stabilní konstrukce akumulátoru brání změnám mechanického stavu i při déle působících vibracích.

Akumulátory Bosch T5 a T4:
Vynikající startovací výkon a dlouhá životnost


Akumulátory Bosch T3 - Startovací výkon bez kompromisů

Akumulátory Bosch řady T3 jsou ideální pro vozidla s nižší spotřebou energie. Díky hybridní technologii jsou bezúdržbové a destilovanou vodu lze jednoduše doplnit.

Akumulátory Bosch T3:
Stabilní a bezúdržbové.


 

Všechny typy akumulátorů Bosch pro užitková vozidla jsou navíc vybaveny dvojitým víkem s labyrintovou konstrukcí, které zajišťuje, aby odpařená kapalina zůstávala v akumulátoru. Díky tomu jsou akumulátory zcela bezúdržbové a zabezpečené proti vytečení.

Integrovaný centrální systém odvodu plynů zajišťuje bezpečné odvádění plynů vznikajících při nabíjení. Ochrana proti zpětnému zážehu a přídavný těsnicí kroužek zaručuje vysokou provozní bezpečnost.

 


VYBERTE SI NEJBLIŽŠÍHO PRODEJCE

Akumulátory si můžete zakoupit u prodejců náhradních dílů Bosch, kteří Vám s výběrem rádi poradí.

Chcete dohledat nejbližší servis vůči vaší aktuální poloze?

(Musíte mít zapnutou GPS na zobrazovacím zařízení)

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj

Zpět na mapu krajů

Bosch car serviceProdej a odborná montáž akumulátoru do vozidla

Prodejce náhradních dílů Bosch