forward-right_adjusted
Akumulátory Bosch

Bezpečná energie pro každé vozidlo

Akumulátory Bosch

pro volný čas

 

Stabilní s vysokým výkonem.

Vhodné pro startování i trvalou dodávku energie.

Bezúdržbově, vhodné i při sezonním využití.

Mobilitu a blízkost přírodě milují zvláště majitelé karavanů, obytných přívěsů a lodí. Současně je požadován také komfort a bezpečnost. Klimatizaci, televizi, navigaci a jiné elektrické spotřebiče je však nutné bezpečně napájet. Akumulátory Bosch řady L4 a L5 se vyznačují vysokou kapacitou, mimořádnou odolností vůči počtu nabíjecích cyklů, nejvyšší bezpečností a provozní spolehlivostí.

Akumulátor Bosch L5 Deep Cycle - pro sezónní používání

Technologie Deep Cycle splňuje nejvyšší požadavky na výkonné napájecí akumulátory pro zajištění vysokého komfortu i ve velké vzdálenosti od napájecí sítě. Díky vysoké odolnosti vůči počtu cyklů, velkému výkonu a minimálnímu vlastnímu vybíjení dokáží akumulátory L5 Deep Cycle napájet velký počet elektrických spotřebičů.

Vysoké výkonové schopnosti jsou kombinovány s vyšší bezpečností - nové víko s labyrintem s centrálním odváděním plynů kompletně uzavírá akumulátor.

Vysoký komfort i ve velké vzdálenosti od napájecí sítě

Akumulátory Bosch L5 - pro karavany, obytné přívěsy, lodě, motorové čluny, jachty

Akumulátory L5 společnosti Bosch jsou svojí technologií speciálně konstruovány na požadavky dlouhodobého vybíjení. Dávají energii přesně tam, kde není k dispozici napájecí síť. Napájejí karavany, obytné přívěsy a lodě přenosnou energií. Jsou použité také u solárních systémů, přídavných agregátů a při dalším použití z oblasti koníčků a volného času.

Volnost a jistota trvalého napájení

Akumulátory Bosch L4 - pro obytné přívěsy

Vždy přesně ten správný výkon při startování zajišťují akumulátory L4 Starter. Všestrannost v oblasti startování je podtržena vynikajícími vlastnostmi při studených startech, u výkonu, kapacity a spolehlivosti.

Plný plyn a lze vyjet

Vyberte si nejbližšího prodejce

Akumulátory si můžete zakoupit u prodejců náhradních dílů Bosch, kteří Vám s výběrem rádi poradí.

Chcete dohledat nejbližší servis vůči vaší aktuální poloze?

(Musíte mít zapnutou GPS na zobrazovacím zařízení)

Bosch car service - Prodej a odborná montáž akumulátoru do vozidla

Prodejce náhradních dílů Bosch