Akumulátory Bosch - pro volný čas

Akumulátory Bosch pro volný čas 

Mobilitu a blízkost přírodě milují zvláště majitelé karavanů, obytných přívěsů a lodí. Současně je požadován také komfort a bezpečnost. Klimatizaci, televizi, navigaci a jiné elektrické spotřebiče je však nutné bezpečně napájet. Akumulátory Bosch řady L4 a L5 se vyznačují vysokou kapacitou, mimořádnou odolností vůči počtu nabíjecích cyklů, nejvyšší bezpečností a provozní spolehlivostí.


Akumulátory Bosch L4 - pro obytné přívěsy

Vždy přesně ten správný výkon při startování zajišťují akumulátory L4 Starter. Všestrannost v oblasti startování je podtržena vynikajícími vlastnostmi při studených startech, u výkonu, kapacity a spolehlivosti.

Akumulátory Bosch L4: 

Plný plyn a lze vyjet


Akumulátory Bosch L5 - pro karavany, obytné přívěsy, lodě, motorové čluny, jachty

Akumulátory L5 společnosti Bosch jsou svojí technologií speciálně konstruovány na požadavky dlouhodobého vybíjení. Dávají energii přesně tam, kde není k dispozici napájecí síť. Napájejí karavany, obytné přívěsy a lodě přenosnou energií. Jsou použité také u solárních systémů, přídavných agregátů a při dalším použití z oblasti koníčků a volného času.

Akumulátory Bosch L5: 

Volnost a jistota trvalého napájení


Akumulátor Bosch L5 Deep Cycle - pro sezónní používání

Technologie Deep Cycle splňuje nejvyšší požadavky na výkonné napájecí akumulátory pro zajištění vysokého komfortu i ve velké vzdálenosti od napájecí sítě. Díky vysoké odolnosti vůči počtu cyklů, velkému výkonu a minimálnímu vlastnímu vybíjení dokáží akumulátory L5 Deep Cycle napájet velký počet elektrických spotřebičů.

Vysoké výkonové schopnosti jsou kombinovány s vyšší bezpečností - nové víko s labyrintem s centrálním odváděním plynů kompletně uzavírá akumulátor.

Akumulátor Bosch L5 Deep Cycle: 

Vysoký komfort i ve velké vzdálenosti od napájecí sítě


VYBERTE SI NEJBLIŽŠÍHO PRODEJCE

Akumulátory si můžete zakoupit u prodejců náhradních dílů Bosch, kteří Vám s výběrem rádi poradí.

Chcete dohledat nejbližší servis vůči vaší aktuální poloze?

(Musíte mít zapnutou GPS na zobrazovacím zařízení)

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj

Zpět na mapu krajů

Bosch car serviceProdej a odborná montáž akumulátoru do vozidla

Prodejce náhradních dílů Bosch